Blog

Puder Smashbox

Smashbox Function 5 Self-Adjusting Powder Foundation to puder, który możemy stosować na mokro i na sucho. Dziś napiszę o tym, jak sprawuje się on przy aplikacji na sucho, bo głównie tak go używam.

DSC_1081

Pudrem jestem zachwycona, ponieważ ma niezwykle lekką i jedwabistą konsystencję. Na twarzy jest niemalże niewidoczny. Posiadam kolor Fair, przeznaczony do jasnych karnacji ale i na tych nieco ciemniejszych wygląda dobrze. Po użyciu go twarz nie jest tak tępo matowa ale wygląda świeżo, zdrowo. W opisie producenta możemy znaleźć informację, że bardzo dobrze matuje, jednak myślę, że dla skóry tłustej działanie matujące może być nieco za słabe.

DSC_1093

DSC_1102

DSC_1100

Opakowanie jest solidne i fajnie przemyślane. Nie wyślizguje się z dłoni dzięki antypoślizgowej powłoce, dobrze się zamyka i otwiera. Znajdziemy w nim spore lusterko oraz pojemniczek na gąbkę, która gdzieś mi się zawieruszyła, ponieważ zwykle używam pędzla. Gdyby jednak ktoś chciał gąbeczki używać, nawet na mokro, bez problemu może schować wilgotną do pojemniczka i nie powinno nic zaparować, ponieważ na spodzie pudełka znajdują się dziurki, przez które wilgoć odparuje.

DSC_1085

DSC_1095

Odstraszać może cena. W sklepie internetowym zakupiłam go w cenie 95zł. W drogerii pewnie będzie droższy. Mam wrażenie, że jest wydajny i przede wszystkim nie kruszy się więc na pewno starczy na długi czas.

2 komentarze

  1. Hej,

    Napisz proszę w jakim sklepie internetowym można zakupić ten puder. Bo ja szukam i nie mogę znaleźć ;(

    Z góry dzięki 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *