Blog

CUD MIÓD I WESELE – organizacja ślubów, dekoracje, florystyka…

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w organizacji i koordynacji ślubów, wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych i biznesowych. Naszym klientom pomagamy zaoszczędzić czas, a także dobrze rozplanować wydatki. Służymy pomocą w doborze dekoracji. Z chęcią dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą, by organizowane przyjęcie było profesjonalne i niezapomniane. Oferujemy pomoc Konsultanta ślubnego, który służy pomocą i doradztwem, by dzień ślubu Klientów był zorganizowany na najwyższym poziomie. Wspólnie z Młodą Parą ustala kolejność działań, przedstawia ofertę sal weselnych, podwykonawców, dekoracji, menu oraz atrakcji. Przez cały okres przygotowań Konsultant jest do dyspozycji Klienta i dba o każdy szczegół planowanego przedsięwzięcia. Jednocześnie informujemy, że nasza oferta jest dostosowywana indywidualnie do każdego klienta, co zapewnia niepowtarzalność i oryginalność tego najpiękniejszego dnia w życiu Państwa Młodych. Konsultant ślubny współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami lokalnymi.
Zajmujemy się również kreowaniem wizerunku ślubnego, począwszy od wykonania przez naszą makijażystkę analizy kolorystycznej by dobrać najlepszy dla Panny Młodej odcień sukni oraz kolorystykę dodatków i wystroju sali weselnej, poprzez pomoc w doborze fasonu i stylu sukni ślubnej, skończywszy na wykonaniu przez makijażu ślubnego.
Dodatkowo naszą pasją jest wszechrozumiane rękodzieło. Samodzielnie wykonujemy różnego rodzaju dekoracje (w tym florystyczne), prezenty, zaproszenia i kartki okolicznościowe.
Specjalizujemy się w ślubach stylizowanych…
Wypożyczamy akcesoria ślubne i rekwizyty do sesji ślubnych…

„Twój Ślub Naszą Pasją”

1398033_485237974928213_487280440_o

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *